Reijo Hints

Disainer

WAU Disain

Minu nimi on Reijo Hints, sündinud ja kasvanud Tallinnas, olen vabakutseline graafiline disainer. Disaini juurde jõudsin juba väga noorelt, nimelt esimesed kujundused paberile said põhikooli alguses. Alustasin Miki Hiire joonistamisega ja aastatega jõudsin tänavakunsti lainele.

Tänavakunst ehk “graffiti” tegi elu põnevaks ja selle elustiili juurde kuulus nii “Hip-Hop” kui ekstreemsport. Naljakas mõelda, et kunagi said jalga tõmmatud laiad kottis püksid, 3x suuremad kui peaks. Trikiuisud jalga ja välja sõitma, nii see elu käis. Ütleme siis nii, et “pea ees vette” iseloomustab mind hästi. Raskeid ja keerulisi projekte ei karda, nendele kulub palju aega ja ajude ragistamist, kuid läbi keeruliste projektide õpib ja saab kogemusi rohkem kui “kiirete” töödega. Enda tugevuseks pean logo kujundamist ja nõrgemaks küljeks illustratiivseid kujundusi.

Tänapäeva digimaailm muutub kiiresti ja tänu sellele ei ole mulle võõras veebidisain. Mõned kodulehed on tehtud ja veebimaailmas käsi valgeks saadud. Saan hakkama HTMLi ja CSSiga.

Ära unusta jälgida minu blogi. Kirjutan seal disainimaailma keerdkäikudest ja tutvustan, kuidas lahendan erinevaid probleeme.  Kui sul on mõni huvitav projekt, tahad lihtsalt koostööd teha, soovid logo enda ettevõttele või hoopis täielikku identiteedilahendust, siis kirjuta kindlasti mulle ja lahendame need probleemid ära! Alati avatud uutele väljakutsetele.

Ajalugu
  • 2016 – 2017  Eesti Kunstiakadeemia ,Veebidisaini eriala
  • 2004 – 2007  Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool ,Kiviraiumine, sepatöö ja arvutigaraafika eriala
  • 1993-2004 Tallinna Arte Gümnaasium